Brigitte Van Lierde
E-mail: brigitte@ab-consult.be
Dossierbeheerder

Femke Van Keer
E-mail: femke@ab-consult.be
Dossierbeheerder

Karen Thienpont
E-mail: karen@ab-consult.be
Dossierbeheerder - Fiscalist

Karine Lockefeer
E-mail: karine@ab-consult.be
Dossierbeheerder - Fiscalist

Liesbeth Lanneer
E-mail: liesbeth@ab-consult.be
Dossierbeheerder - Fiscalist


Mia Cieters
E-mail: mia@ab-consult.be
Receptioniste - Dossierbeheerder


Nathalie De Backer
E-mail: Nathalie@ab-consult.be
Receptioniste - Dossierbeheerder




Sabrina Sterck
E-mail: sabrina@ab-consult.be
Wettelijke formaliteiten - juridische en administratieve medewerkster

Sigrun Lockefeer
E-mail: sigrun@ab-consult.be
Dossierbeheerder

  Veronique Hanssens
E-mail: veronique@ab-consult.be
Dossierbeheerder - software integratie